• Radek Kroupa

Muži SčL - Po pěkném kolektivním výkonu domácí výhra

BK Horejsek Děčín - BK Baník Most 84:56 (24:7, 42:27, 56:38)

V pátek na palubovku Armex Sportcentra přijel tým BK Baník Most. Povedlo se nám dobře vstoupit do zápasu, když jsme vedli ve 4. minutě 7:0, celkově jsme první čtvrtinu vyhráli 24:7. Povedená první čtvrtina nám dala sebevědomí a hráli jsme pěkný kolektivní basketbal, což potvrzuje, že 11 z 12 hráčů skórovalo v první čtvrtině.

Ve druhé čtvrtině jsme měli malý výpadek ze hry, když soupeř dal 8 bodů v řadě, ale po našem timeoutu jsme dali dvě trojky a celkově dohráli čtvrtinu bodovou šňůrou 9:0. Ve druhém poločase jsme pokračovali v kolektivním výkonu a připsali jsme si tak vysokou výhru.

Pochvala všem hráčům za předvedený výkon.

Body: Ondráš 16 (4x3), Bažant 11, Unar 10, Janota 8 (2x3), Žáček 8 (2x3), Písařík 6 (2x3), Bolfík 6 (1x3), Zuček 4, Černý 4, Kocum 4, Trbola 3, Beran 2.

Tuto výhru budeme chtít potvrdit v dalším utkání, které nás čeká v pátek v Liberci.