• Radek Kroupa

Muži SčL - Zlepšení ve druhému poločasu přineslo výhru

BK Horejsek Děčín - Slovan Varnsdorf 82:69 (17:18, 43:34, 61:44)

Vstup do utkání byl z naší strany nepovedený co se týče obrany. Hostům stačila jednoduchá souhra se clonou a vždy jsme někde nechali volného hráče, jelikož jsme spolu nemluvili v obraně. Začátek druhé čtvrtiny byl jako přes kopírku první čtvrtiny. Před Varnsdorf jsme se bodově dostali až v 7. minutě, kdy se nám povedla šňůra 11:0, která nám zajistila poločasové vedení o 9 bodů.

Ve třetí čtvrtině jsme přitlačili v obraně a hosté již neměli tolik možností kombinace, díky tomu jsme ubránili Slovan na 10 vstřelených bodech. V poslední čtvrtině jsme náš náskok natáhli až na 20 bodů, poté jsme polevili v koncentraci a Varnsdorf dvěma trojkami v posledních 2 minutách korigoval na konečné skóre 82:69.

Body: Unar 15, Ondráš 13 (2x3), Bažant 12 (3), Inger 11 (1), Janota 9 (2), Trbola 7, Písařík 6 (2), Černý 4, Kocum 2, Bolfík 2, Beran 1.

Pochvala všem hráčům za zlepšenou druhou část zápasu.

V pátek nás čeká těžké utkání na palubovce Loun.