• Radek Kroupa

U19 dívky - Vyrovnaný zápas jsme ztratili v posledních 5 minutách

BK Horejsek Děčín - Sluneta Ústí nad Labem 57:71 (17:18, 27:32, 44:43)

V neděli ráno jsme v Maroldovce přivítali sousední tým a to ústeckou Slunetu. První čtvrtina byla vyrovnaná, stejně jako druhá, vždy jsme dotahovali mírný náskok Slunety. Do druhého poločasu jsme šli s deficitem 5 bodů, který jsme chtěli co nejdříve smazat a dostat se do vedení. Přešli jsme také do zónové obrany, která na ústecké hráčky platila, díky tomu jsme se po třetí čtvrtině dostali do jednobodového vedení. Do 5. minuty čtvrté čtvrtiny jsme drželi mírný náskok ve skóre, maximálně o 4 body. V páté minutě si vzalo Ústí timeout a ten ochladil naše hráčky, jelikož jsme poté dovolili Ústí bodovou sérii 18:0 a nám se podařilo za 5 minut hry dát pouze jednu trojku.

Škoda, že jsme nebyli schopní dotáhnout zápas do vítězného konce, ale budeme bojovat dál a ústeckým budeme chtít dvě porážky vrátit.

Body: Žižková 22, Kunclová 11 (2x3), Machková 8, Galašová 8, Kolářová 5 (1x3), Špryslová 2, Šulhánková 1.