• Jan Kout

U13 - Role favorita potvrzena

V neděli 11. listopadu odehrálo družstvo U13 další dvojutkání na palubovce libereckých LYNX. Od začátku prvního zápasu jsme udávali tempo hry a postupně navyšovali svůj náskok. Ve druhém utkání jsme v prvním poločase nebyli koncentrováni v obraně a dovolili jsme tak soupeři držet s námi krok. Ve druhém poločase už jsme opět obranu zlepšili a znovu navyšovali náskok.

Až na výpadek v prvním poločase druhého utkání hodnotím utkání kladně a všechny hráče bych chtěl pochválit za bojovnost a snahu plnit pokyny trenéra.

BA LYNX Liberec - BK Horejsek Děčín 16:82 (6:25 16:43 16:65) a 42:83 (15:21 26:47 32:65)

Fotogalerie z obou zápasů, videozáznam prvního a druhého zápasu a přesné střely Filipa Hubky v závěru jedné ze čtvrtin prvního zápasu.