• Radek Kroupa

Muži SčL - Vybojovaná výhra v Litoměřicích

Slavoj BK Litoměřice - BK Horejsek Děčín 52:61 (13:11, 23:25, 37:44)

Zápas v Litoměřicích nebyl z obou stran moc koukatelný, byl to spíš boj na palubovce. Ani jeden z týmů se po celé utkání nemohl pořádně bodově prosadit. První poločas byl vyrovnaný, po 20 minutách byl na tabuli výsledek 25:23 pro nás. Věděli jsme, že ve druhém poločase to bude stejný boj, proto bylo důležité nepustit domácí před nás, což se nám podařilo a vytvořili jsme si sedmibodový náskok. Poslední čtvrtinu jsme si drželi náskok a lehce ho zvyšovali, nejvyšší rozdíl ve skóre byl 12 bodů. My jsme si chytrou hrou v závěru pohlídali vedení a dotáhli zápas do vítězného konce.

Pochvala všem hráčům za výkon a za výhru i když se nedaří podle našich představ.

Body: Bažant 16 (4x3), Ondráš 10 (2), Žáček 10, Písařík 8, Janota 8, Inger 6, Zuček 2, Bolfík 2.