• Radek Kroupa

Muži SčL - Dobrý vstup do zápasu výhru nepřinesl

BK Horejsek Děčín - BK Teplice 58:75 (19:15, 32:39, 41:55)

Začátek utkání se nám povedl, hráli jsme rychle dopředu, dařilo se i v obraně a díky tomu jsme celou první čtvrtinu byli ve vedení. Bohužel nám naše aktivita nevydržela po zbytek utkání, ve druhé čtvrtině se nám nedařilo ani na jedné polovině, hosté trefili 4 trojky a vytvořili si poločasové vedení o 7 bodů i díky trojce s klaksonem.

Ve třetí části hry se nám nepodařilo zachytit začátek, pokračovali jsme v mdlém výkonu ze druhé čtvrtiny a tak si soupeř vytvořil dvouciferné vedení. V poslední čtvrtině jsme se přece jen zlepšili, ale na zkušeně hrající tým Teplic to nestačilo.

Body: Žáček 20 (5x3), Unar 10 (1x3), Bažant 8 (1x3), Janota 5 (1x3), Inger 5, Písařík 3 (1x3), Bolfík 2, Ondráš 2, Beran 2, Trbola 1.

Škoda, že jsme neudrželi výkon z první čtvrtiny po celé utkání, takhle se nám Teplice opět vzdálili na druhém místě.

Poslední utkání tohoto roku odehrajeme ve čtvrtek na půdě Chomutova.