• Radek Kroupa

Muži SčL - Chomutov doma potvrdil roli favorita

BK Levharti Chomutov - BK Horejsek Děčín 80:50 (25:10, 37:22, 60:33)

Ve čtvrtek jsme předehrávali poslední kolo letošního roku na palubovce vedoucího týmu soutěže Chomutova. Začátek utkání vyšel lépe domácím, kteří si vytvořili během první čtvrtiny 15ti bodové vedení. Od druhé čtvrtiny jsme hráli zónovou obranu, která přibrzdila domácí střelce, nám se taky tolik nedařilo v útoku, skóre druhé čtvrtiny skončilo vyrovnaně 12:12.

Ve třetí čtvrtině Chomutov přidal na obrátkách, lépe proměňoval své střely a zvýšil tak svůj náskok. V poslední části hry se hrálo opět vyrovnaně, nám se dařilo v útoku nejlépe z průběhu celého zápasu. Chomutov potvrdil roli favorita a připsal si tak výhru o 30 bodů.

Body: Ondráš 10 (2x3), Tomášek 9 (1x3), Písařík 8 (2x3), Bolfík 7 (1x3), Zuček 5, Liga 4, Bažant 3 (1x3), Inger 2, Zavadil 1, Trbola 1.

Všem fanouškům přejeme Veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2019.