• Ladislav Rous

Muži Křešice - Nepovedený začátek 3. čtvrtiny v Roudnici

BA 2006 Roudnice n.L. - BK Děčín Křešice 90:73 (18:17, 42:30, 70:51)

Zápas v Roudnici nad Labem se tentokrát neodehrával jako minulé zápasy, kdy jsme si udělali náskok ve skóre a pokaždé jsme v poslední čtvrtině přišli o vítězství. Po 1. čtvrtině jsme prohrávali o bod. Ve 3. minutě jsme vedli o dva body, ale další 3 minuty soupeř vyhrál 10:0. Poločas jsme tedy prohrávali o 8 bodů.

V 5. minutě 3. čtvrtiny jsme prohrávali o 25 bodů. Do konce zápasu se nám povedlo snížit rozdíl na 17 bodů. Soupeř byl lepší v obraně i střelecky ze střední vzdálenosti. Našemu družstvu chybí agresivnější obrana a střelba ze střední a delší vzdálenosti.

Dobře zahrál Ondra Doubrava a velmi dobrý výkon podal Viktor Jezbera. Ostatní podali svůj obvyklý výkon.

Body: Marek 6, Doubrava Antonín 3, Stránský 2, Jezbera 31, Doubrava Ondřej 19, Klůs 12.