• Radek Kroupa

Muži SčL - První výhra v roce 2019

Válečníci Děčín - USK Slavia Liberec 74:69 (18:16, 37:34, 54:47)

V pátečním utkání jsme v Maroldovce přivítali tým z Liberce. Utkání jsme začali lépe my, po 4 minutách hry jsme vedli 9:4. Liberci se povedlo držet s námi krok, první čtvrtina skončila 18:16 pro nás. Ve druhé části hry jsme se nedokázali odpoutat od hostů, stále s námi drželi krok, takže poločasové skóre bylo +3 pro Válečníky.

Ve třetí čtvrtině se nám podařilo vybudovat si 9ti bodový náskok, díky zlepšené obraně, kdy jsme inkasovali pouze 13 bodů. V poslední části zápasu jsme naše vedení zvýšili až na 15 bodů, ale poslední dvě minuty utkání hráli lépe hosté a podařilo se jim korigovat konečný výsledek na 74:69.

Body: Ondráš 20 (5x3), Unar 16, Žáček 11 (1x3), Tomášek 8, Inger 5, Beran 4, Liga 4, Malý 2, Zavadil 2, Bažant 2.

Další utkání hrajeme v pátek ve Varnsdorfu.