• Jan Kout

U13 - Roudnice nepokořena

V neděli 3. března odehrálo družstvo U13 předposlední dvojutkání finálové skupiny proti soupeři z Roudnice nad Labem.

Bojovný výkon bohužel na soupeře nestačil. K utkáním jsme nastoupili kvůli střevní viróze bez Honzy Bečky, takže měl soupeř výškovou převahu a my jsme se těžko prosazovali do zatažené obrany.

Válečníci Děčín - BA 2006 Roudnice n.L. 25:50 (4:6, 11:18, 18:31)

V prvním utkání jsme odehráli dobrý poločas, ve druhé části už měl soupeř mírně navrch a nakonec zvítězil vyšším bodovým rozdílem.

Válečníci Děčín - BA 2006 Roudnice n.L. 37:47) (4:12, 18:28, 26:34)

Ve druhém utkání si soupeř od začátku udržoval mírný náskok ale ve 3. a 4. čtvrtině se nám podařilo přiblížit se na rozdíl 4 a 5 bodů avšak soupeř si utkání zkušeně pohlídal a mohl se radovat z vítězství i ve druhém zápase.

Chlapci si zaslouží pochvalu, že nesložili zbraně a bojovali až do konce jako správní Válečníci.