• Ladislav Rous

Muži Křešice - Domácí prohra díky slabšímu začátku a konci

BK Děčín Křešice - Skřivánek Ústí n. L. 64:69 (9:23, 25:32, 49:44)

V dnešním utkání se nám nepovedl vstup do utkání. Za pět minut jsme dali 1 bod a prohrávali o 10 bodů. První čtvrtinu jsme prohráli 9:23. Velký problém jsme měli trefit se do koše. Ve druhé čtvrtině jsme zlepšili obranu a zlepšili i střelbu a zahráli několik rychlých protiútoků a tím se nám podařili snížit náskok soupeře na 7 bodů.

Nejlépe nám vyšla třetí čtvrtina, kterou jsme vyhráli 24:12. Už to vypadalo, že jsme se chytli a mohli bychom vyhrát, ale ve čtvrté čtvrtině jsme měli zase výpadek mezi 4 až 7 minutou, kde jsme přišli o náskok 6 bodů. V závěrečných 2 minutách se přiklonilo štěstí na stranu soupeře a my jsme takticky nezvládli posledních 30 sekund. Jinak to bylo bojovné utkání s pěknými akcemi.

Body: Plaček 4, Marek 4, Doubrava A. 4, Jezbera 18, Doubrava O. 29, Kudr 5.