• Jan Kout

U13 - V posledních utkání sezony výhra a prohra

V neděli 17. března odehrálo družstvo U13 poslední utkání sezony na domácí palubovce proti soupeři z Chomutova.

Válečníci Děčín - BK Chomutov 53:39 (6:15, 32:19, 45:26)

V prvním utkání nám soupeř ukázal, že nás nečeká nic lehkého a po první čtvrtině se ujal vedení 6:15. V dalším průběhu utkání jsme však zlepšili naši hru a díky dobré obraně a i dvou trefeným trojkám jsme soupeři odskočili a utkání dovedli bez větších problémů do vítězného konce.

Válečníci Děčín - BK Chomutov 42:43 (15:7, 24:21, 35:35)

Ve druhém utkání jsme naopak po první čtvrtině vedli 15:7. Chomutov ale promíchal sestavu a pomalu se na nás dotahoval. Před poslední čtvrtinou svítilo na tabuli skóre 35:35. V koncovce nám chybělo trochu štěstí a z vítězství o jeden bod se nakonec radoval Chomutov.

Sezonu máme za sebou, kluci teď mají týden volno a snad se nám podaří podívat se ještě na nějaký turnaj. PS: ŽL U14 voláááá :)

(Více fotografií od paní Kučírkové je k dispozici zde.)