• Radek Kroupa

Muži Kroupa - Úspěšný vstup do sezony v Severočeské lize

K prvnímu utkání sezony jsme vyjeli na palubovku Lovosic. Domácí nastoupili pouze v šesti hráčích. Začátek utkání a celá první čtvrtina byla z naší strany poněkud vlažnější. Od druhé čtvrtiny jsme zvýšili aktivitu v obraně a hlavně se nám podařilo během prvních sedmi minut druhého dějství udělat bodovou sérii 22:2, čímž bylo o osudu utkání rozhodnuto. Ve druhém poločase jsme zvyšovali náš náskok především dobrou kombinací v útoku, kdy jsme až několikrát přecházeli jasné střelecké pozice.

Všichni hráči odehráli dostatek minut a všichni se zapsali do střelecké listiny. Povedený první zápas v sezoně.

ASK Lovosice - Válečníci Děčín A 53:86 (14:20, 27:46, 40:67)

Body: Unar 20, Inger 14, Čonka 14, Bažant 8 (2x3), Hammerle 6, Tomášek 6 (2), Malý 6, Zuček 4, Janota 4, Bolfík 2, Liga 2.

Další utkání nás čeká opět venku a to 4. října na Slavoji Litoměřice.