• Josef Plachý

U17 A - Jedna výhra a jedna prohra z venkovních palubovek

BK Klatovy - Válečníci Děčín 18:75 (4:23, 10:40, 12:60)

První zápas sezóny, mnoho očekávání a trocha obav, které ale zmizely už při rozcvičení. Soupeř byl pouze v osmi lidech (jeho dva nejlepší hráči hostují do extraligy) a od začátku nestíhal. Takže nakonec jednoduchý zápas, dost podobný některému v minulé sezóně.

Body: Helvig 15 (2x3), Randýsek 14 (2x3), Raymond 12 (1x3), Abraham 10, Kafka 7, Vojtíšek 5 (1x3), Průša 2, Sýkora 2, Fichtner 2, Kočka 2, Trbola 2, Loun 2.

BA Sparta Praha - Válečníci Děčín 89:62 (24:14, 44:21, 67:43)

Soupeř, se kterým se chceme měřit, to byla Sparta, ale zápas trval vlastně jen cca 5 minut, kdy jsme od stavu 8:8 soupeři nedokázali až do poločasu vůbec čelit, a až po poločase jsme byli schopni hrát trochu vyrovnaně. Škoda těch 15 minut, ale snad nás to poučí do dalších zápasů, které nás čekají. Dnes jsme to nebyli my a kluci to moc dobře vědí, snad v dalším kole budeme.

Body: Helvig 15 (1x3), Sýkora 8 (1x3), Raymond 8, Vojtíšek 7 (1x3), Kafka 5 (1x3), Randýsek 5, Loun 4, Kočka 3, Trbola 3, Průša 2, Fichtner 2.