• Radek Kroupa

Muži Kroupa - Vysoká výhra na ústeckém Skřivánku

Utkání v Ústí nad Labem otevřel domácí Skřivánek třemi body, na což jsme odpověděli šestnácti body v řadě a ujali se tak dvouciferného vedení, které jsme si udrželi a do konce čtvrtiny. Ve druhé části zápasu jsme polevili v obraně, dovolili jsme domácím snadněji skórovat a díky tomu náš náskok v poločase byl devět bodů.

V poločase jsme si řekli, že hned od začátku odskočíme opět na dvouciferný rozdíl, ale porada jako by nebyla a Skřivánek díky koši s faulem a vzápětí proměněné trojce nás stáhnul na tři body. To pro nás byl varovný signál, abychom opět začali hrát. Zbývající úsek čtvrtiny jsme ovládli 19:8.

Před čtvrtou čtvrtinou jsme měli pohodlný náskok 14ti bodů, který jsme hned od začátku navyšovali, v této čtvrtině jsme proměnili pět trojkových pokusů a rozdíl ve skóre se zastavil na 31 bodech.

Pochvala všem hráčům za výkon, jsem rád, že do střelecké listiny se zapsali všichni hráči.

Skřivánci Ústí - Válečníci Děčín A 44:75 (9:21, 25:34, 39:53)

Body: Hammerle 22, Bažant 16 (3x3), Čonka 10, Trbola 8, Bolfík 5 (1), Malý 5, Janota 3 (1), Tomášek 3 (1), Kroupa 3 (1).

Další zápas nás čeká již v pátek, kdy doma od 20.00 hod. hostíme BK REAL Roudnice nad Labem.