• Radek Kroupa

U17 B - V sobotu první prohra a v neděli zlepšený výkon

BŠ Tygři Praha B - Válečníci Děčín B 91:46 (21:10, 45:19, 70:32)

Naším sobotním soupeřem bylo béčko extraligových Tygrů. Tygři se do nás zakousli hned od začátku a povolili až po posledním písknutí rozhodčích. V tomto utkání jsme byli všude pozdě, sráželi nás hloupé ztráty, neochota si navzájem pomoci. Domácí byli aktivnější, agresivnější, dravější, no prostě nás přejeli na plné čáře.

Body: Veselý 23, Rajchl 6, Žižka 5, Mityska Michal 5, Kučírek 3 (1x3), Kafka 2, Stárek 2.

Válečníci Děčín B - BK Kralupy Junior 66:46 (24:11, 43:21, 55:33)

V neděli odpoledne přijel do Maroldovky tým z Kralup bez svého nejlepšího hráče. Během první čtvrtiny jsme si vytvořili dvouciferné vedení díky dobrému pohybu míče v útoku a útočným doskokům, dobře se dařilo i v obraně. Druhá čtvrtina pokračovala v obrazu z prvního dějství a v poločase jsme tak měli pohodlný náskok 22 bodů.

Celý druhý poločas byla naše aktivita na obou polovinách hřiště slabší, díky bodovému polštáři z prvního poločasu, ale i tak byla k vidění pěkná hra, občas se zbrklým zakončením. Výhra o 20 bodů se počítá.

Body: Rajchl 11 (1x3), Loun 11, Žižka 10, Mityska 8, Kafka 7 (1), Veselý 7, Techl 6, Stárek 4, Horák 2.