• Radek Kroupa

Muži Kroupa - Na domácí palubovce jsme potvrdili roli favorita

V pátek jsme v rámci dohrávky šestého kola přivítali v Maroldovce tým ASK Lovosice a pohled na tabulku favorizoval náš tým. Už v první čtvrtině a konkrétně v 9. minutě jsme si vytvořili po proměněné trojce dvouciferné vedení. Ve druhé čtvrtině jsme lehce náš náskok navýšili na poločasových +18 pro nás.

Ve třetí čtvrtině jsme povolili v úsilí na obou polovinách hřiště a díky tomu jsme třetí část hry prohráli o jeden bod. V poslední čtvrtině jsme přitáhli šrouby v obraně a hráčům Lovosic jsme dovolili vstřelit pouze 10 bodů a díky tomu jsme vyhráli rozdílem 24 bodů. Pochvala všem za výkon a už v pátek nás čeká v roli hostů derby proti týmu Matěje Anderleho.

Válečníci Děčín A - ASK Lovosice 80:56 (29:15, 46:28, 63:46)

Body: Bažant 16 (2x3), Žáček 15 (1), Kout 13 (1), Trbola 12, Liga 8, Čonka 6, Malý 5, Janota 3 (1), Zuček 2.