• Radek Kroupa

U17 B - Úspěšný výjezd na palubovku Benešova

V neděli se rezerva kadetů vydala vlakem na zápas do Benešova. Začátek utkání byl vyrovnaný, nedařilo se nám od domácích odskočit na větší bodový rozdíl, což se povedlo až v posledních dvou minutách a díky dobré obraně a rychlým protiútokům jsme si vytvořili bodovou šňůru 14:0, která rozhodla o osudu zápasu.

Ve druhé čtvrtině jsme postupně zvyšovali náš náskok a v poločase byl rozdíl ve skóre 25 bodů. Ve druhém poločase jsme se těžko prosazovali do obrany domácích, kteří změnili obranu na zónovou, a nám to takzvaně nepadlo a trápili jsme se až do konce utkání. I přesto si připisujeme cennou výhru z venkovní palubovky.

BC Benešov - Válečníci Děčín B 36:67 (9:27, 19:44, 29:56)

Body: Rajchl 16 (2x3), Mityska Matouš 15 (2), Mityska Michal 13 (1), Horák Daniel 8, Průša 4, Horák Willi 4, Žižka 3, Hyka 2, Stárek 2.

Další zápasy nás čekají o víkendu 14. a 15. prosince, kdy hrajeme dvojičku s Varnsdorfem.