• Robert Landa

Pět a dvacet…

…utkání odehrál v tomto týdnu děčínský basketbalový klub.

V kategorii U19 vyhrály naše juniorky v Praze 43:88 (první utkání 62:51 pro Wizards).

Sladký pocit vítězství, který okusili junioři v Teplicích (52:60) jim ve Slaném zase rychle zhořkl (77:72). B-tým juniorů tentokrát nezaválel.

V U15 brali jedinou výhru týdne kluci - starší žáci zvládli bez starostí utkání s Chomutovem, den předtím prohráli až po prodloužení s dalším účastníkem extraligy - s BŠ Tygři Praha.

Ve Slaném se na společném výjezdu s juniory nedařilo ani starším žačkám (89:24).

Kluci z družstva U13A dvakrát smázli Liťák (13:71 a 22:56).

B-tým stejné kategorie v uzounké rotaci na silnější Ústí nestačil.

Chomutov má v U11 nadějný ročník - naši kluci nestačili a doma prohráli (56:16), radost si ale udělali už předtím v utkání s Louny (výhra 68:24).

Dívky stejné kategorie těsně padli s Mostem (23:26) a jasně s Ústím (11:45).

Nejmenší tým - kluci U10 vyhrál nad dívkami z Litoměřic 61:6 a prohrál se staršími chlapci z Teplic 2:40.

A-tým mužů nedosáhl na výhru v Ústí, ani díky špatnému prvnímu poločasu ve Svitavách.

To druhý děčínský A-tým (ten ze Severočeské ligy) nezaváhal a v městském derby si poradil s B-týmem 83:55.

Čtvrtý v akci byl tým trenéra Ďurany - borci vyhráli v sedmi hráčích nad Varnsdorfem.

Výčet výsledků mužů uzavírají muži z Křešic - ti prohráli v Liberci 103:66.

(pro podrobnější údaje o jednotlivých zápasech klikněte na obrázek)