• Radek Kroupa

U17 B - Dvojička v Varnsdorfem vždy pro domácí

V sobotu jsme odehráli domácí utkání s Varnsdorfem. V první čtvrtině jsme hráli pěkný rychlý basket, celkem dobře jsme si pomáhali v obraně. Se stejnou hrou jsme pokračovali i ve druhé části hry, během které jsme si vytvořili až 16ti bodové vedení. Ve druhém poločase jsme lehce povolili v koncentraci, čehož hosté využili a stáhli náš náskok o dva body. V poslední čtvrtině jsme si během 5 minut vytvořili 21 bodové vedení, které jsme si pohlídali až do konce.

Válečníci Děčín B - Slovan Varnsdorf 74:57 (20:13, 39:24, 58:45)

Body: Veselý 16, Mityska Matouš 16, Rajchl 10, Horák 6 (1x3), Koberec 6, Kučírek 5 (1), Mityska Michal 5 (1), Žižka 4, Stárek 4, Fedoruc 2.

Nedělní odveta ve Varnsdorfu měla podobný začátek i skóre po první čtvrtině. Od druhé čtvrtiny jsme byli v obraně všude později a ani v útoku nám to nešlo, když jsme zahodili jednoduchá zakončení z pod koše a i ze dvojtaktů. O poločasové poradě jsme si zdůraznili co nám pomůže k výhře, avšak se tyto informace mihly účinkem a tak se třetí čtvrtina hrála vyrovnaně. Do poslední části jsme vstoupili hororově, kdy jsme dovolili domácím šňůru 17:0, kterou nepřetrhl ani timeout, takže o osudu zápasu rozhodnuto a utkání se, dá se říct, dohrávalo.

Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín B 75:60 (13:19, 34:33, 49:48)

Body: Mityska Matouš 18, Mityska Michal 13 (1), Rajchl 11 (1), Žižka 9 (1), Stárek 6, Veselý 2, Fedoruc 1.

Touto dvojičkou jsme odehráli poslední zápasy v roce 2019.