• Josef Plachý

U17 A - V domácích zápasech po prvních čtvrtinách rozhodnuto

Válečníci Děčín - Levharti Chomutov 63:70 (14:21, 34:38, 44:51)

První čtvrtina rozhodla o celém zápasu, nezačali jsme bohužel vůbec dobře a už to nedohonili. Pozitivum bylo, že jsme se z mínus 15 dostali až na mínus jeden bod, ale to bylo bohužel vše. Soupeř byl lepší na doskoku, vedl celý zápas a zaslouženě vyhrál.

Body: Helvig 12 (2x3), Horák 9 (2x3), Vojtíšek 9, Rejthar 7, Trbola 7, Průša 6, Fichtner 6, Raymond 5 (1x3), Kampy 2.

Válečníci Děčín - Tygři Louny 57:79 (5:23, 27:46, 41:67)

První dva útoky, kdy jsme po zisku šli sami a nedali, nás srazily natolik, že jsme nebyli schopni vůbec konkurovat soupeři v první čtvrtině. Ty následné byly už vyrovnanější, ale soupeř byl prostě lepší a my jsme byli všude pozdě a vše řešili jinak, než umíme. Nic na tom nemění fakt, že rozhodčí dnes neměl svůj den a na fauly jsme tak vyhráli 25:12, což ale bylo to jediné vítězství.

Body: Průša 14, Helvig 8 (1x3), Vojtíšek 8 (2x3), Fichtner 7, Horák 6 (2x3), Trbola 5 (1x3), Abraham 4, Raymond 3, Kampy 2.