• Robert Landa

U11 dívky - Sladké vítězství nejmenších Válečnic

V sobotu se v Děčíně odehrál turnaj nejmladších minižákyň a minižáků. Síly spolu poměřili liberečtí chlapci a chomutovské a děčínské dívky. Už v prvním utkání se našim hráčkám nad očekávání dařilo - vyhrály první čtvrtinu, v poločase to byla remíza. V druhé půlce sice liberečtí kluci naše děvčata přehráli, ale hra nevypadala špatně.

Válečnice Děčín - BA LYNX Liberec 26:39 (13:10, 19:19, 21:33)

Druhé utkání jsme sehráli proti Levharticím z Chomutova. V prvním vzájemném střetnutí zvítězil Chomutov na domácí palubovce 45:23 a i tentokráte zůstala výhra doma. Výbornou třetí čtvrtinou (16:4) zvrátily holky vývoj utkání a díky bojovnému výkonu v poslední části náskok udržely.

Válečnice Děčín - BK Levhartice Chomutov 39:33 (5:10, 13:17, 29:21)

Druhou letošní výhru zajedla děvčata lahodnými zákusky od babičky Duchoslavové. Jí i všem rodičům, kteří přišli malé Válečnice podpořit, moc děkujeme. Holky se tréninky zlepšují - stále prosím o 100% účast, omlouvání absentujících a co největší podporu dětí ve sportu.