• Robert Landa

U19 A - Zpátky v akci

Ve čtvrtek 4. června obnovili junioři svou zápasovou aktivitu. S díky jsme přijali pozvání Kralupských (opětujeme) a vyrazili jsme na cestu za kulturou, a hlavně za sportem. Samozřejmě. Tou kulturou myslím krátkou zastávku v Nelahozevsi: „ne, ta hůlka není kouzelnická“ :-).

Do utkání vstoupili kluci dobře, jedinou 2002 je hrdina Cita, ostatní kluci jsou vzhledem k ročníku o dva až tři roky mladší. První čtvrtina 17:21 pro Děčín, poločas bohužel mínus 7. Ne špatný, ale rozhodně ne ideální výkon a výsledek. V druhé čtvrtině to zaskřípalo v obraně (26 bodů v této oproti 12 ve třetí).

Třetí kvartál hoši zvládli - pevní v obraně a lepší v útoku (čtvrtina 12:14) a skóre 55:50 před závěrečnou částí. Tam nám domácí odskočili až na 16 bodů, ale kluci odmakali celé utkání a díky posledním 4 minutám (2:11) ještě hodni jména Válečníků skóre korigovali na 74:66.

BK Junior Kralupy – Válečníci Děčín 74:66 (17:21, 43:36, 55:50)

Body (přibližné - zápis psal celý kralupský tým): Vojtíšek 14, Cita 12, Raymond 10, Trbola 8, Abraham 6, Kafka 5, Průša 4, Horák 3, Fichtner a Loun 2.