• Ondřej Doubrava

Muži Křešice - První výhra na domácí palubovce

V pátek 9.10. jsme v dalším zápase oblastního přeboru mužů, poprvé na domácí palubovce, přivítali mladíky trenéra Anderleho.

Po celý zápas jsme si udržovali mírné vedení a ke konci jsme si poradili i s agresivní obranou soupeře a zaslouženě vyhráli.

Ve druhé čtvrtině jsme se, hlavně kvůli přesným trojkám "Kobeho" (Lukáše Kobery) dostali do vedení až o 13 bodů, ale soupeř to do poločasu stáhl na 6. V té čtvrté se přiblížili až na rozdíl 2 bodů, ale to bylo vše, co jsme jim dovolili a konec už jsme pohlídali.

Důležitá výhra pro nás. Na první domácí zápas jsme se sešli v nevídaném počtu 10 lidí a všichni, kdo se do hry zapojili, se i prosadili.

BK Děčín Křešice - Válečníci Děčín 72:63 (23:15, 36:30, 52:46)

Body: Doubrava O. 23, Kobera 19 (4x3), Plaček 9 (1), Doubrava A. 5, Filip 4, Kudr 4, Řízek 4, Klůs 2, Marek 2.