Fotogalerie

Týmy
Flames - Sluneta
BK NH Ostrava - Sluneta Ústí nad Labem
© Luděk Černý
Sršni - Sokoli
Sršni Písek - Královští Sokoli Hradec Králové
© Luděk Černý
Pardubice - Brno
BK Synthesia Pardubice - JBC Brno
© Luděk Černý
USK - Snakes
USK Praha - BK Snakes Ostrava
© Luděk Černý
Sluneta - Brandýs
Sluneta Ústí nad Labem - BK Brandýs nad Labem
© Veronika Kučírková-Kroftová
Válečníci - USK
Válečníci Děčín - USK Praha
© Veronika Kučírková-Kroftová
Slavnostní zahájení
© Veronika Kučírková-Kroftová
Flames - Pardubice
BK NH Ostrava - BK Synthesia Pardubice
© Veronika Kučírková-Kroftová
Sluneta - Hradec
Sluneta Ústí nad Labem - Královští Sokoli Hradec Králové
© Veronika Kučírková-Kroftová
Mohelnice - Brandýs
TJ MEZ Mohelnice - BK Brandýs nad Labem
© Veronika Kučírková-Kroftová
Hradec - Válečníci
Královští Sokoli Hradec Králové - Válečníci Děčín
© Veronika Kučírková-Kroftová
Pardubice - Písek
1500 BK Synthesia Pardubice - Sršni Písek
© Luděk Černý
Brandýs - Plzeň
BK Brandýs nad Labem - BK Lokomotiva Plzeň
© Luděk Černý
Flames - USK
BK NH Ostrava - USK Praha
© Luděk Černý
Mohelnice - Snakes
TJ MEZ Mohelnice - BK Snakes Ostrava
© Luděk Černý
Doprovodný program
© Veronika Kučírková-Kroftová
USK - Mohelnice
USK Praha - TJ MEZ Mohelnice
© Veronika Kučírková-Kroftová
Flames - Snakes
BK NH Ostrava - BK Snakes Ostrava
© Veronika Kučírková-Kroftová
Slavností zakončení
© Veronika Kučírková-Kroftová
Nové fotografie
Snakes - Válečníci
BK Snakes Ostrava - Válečníci Děčín
© Ladislav Vejtruba
vloženo 7.5.
Sluneta - Válečníci
Sluneta Ústí nad Labem - Válečníci Děčín
© Veronika Kučírková-Kroftová
vloženo 9.5.
Sluneta - Hradec
Sluneta Ústí nad Labem - Královští Sokoli Hradec Králové
© Veronika Kučírková-Kroftová
vloženo 16.5.
Sluneta - Válečníci
Sluneta Ústí nad Labem - Válečníci Děčín
© Ladislav Vejtruba
vloženo 7.5.
Lamb Autrey
Lamb Autrey - miláček dětí :-)
© Veronika Kučírková-Kroftová
vloženo 9.5.
Flames - Pardubice
BK NH Ostrava - BK Synthesia Pardubice
© Veronika Kučírková-Kroftová
vloženo 16.5.
USK - Mohelnice
USK Praha - TJ MEZ Mohelnice
© Ladislav Vejtruba
vloženo 7.5.
Brno - Válečníci
JBC Brno - Válečníci Děčín
© Veronika Kučírková-Kroftová
vloženo 10.5.
Hradec - Válečníci
Královští Sokoli Hradec Králové - Válečníci Děčín
© Veronika Kučírková-Kroftová
vloženo 18.5.
Brandýs - Pardubice
o 5. místo BK Brandýs nad Labem - BK Synthesia Pardubice
© Veronika Kučírková-Kroftová
vloženo 8.5.
Flames - USK
BK NH Ostrava - USK Praha
© Veronika Kučírková-Kroftová
vloženo 14.5.
Brandýs - Flames
BK Brandýs nad Labem - BK NH Ostrava
© Veronika Kučírková-Kroftová
vloženo 19.5.
Písek - Plzeň
o 7. místo Sršni Písek - BK Lokomotiva Plzeň
© Veronika Kučírková-Kroftová
vloženo 8.5.
Mohelnice - Brandýs
TJ MEZ Mohelnice - BK Brandýs nad Labem
© Veronika Kučírková-Kroftová
vloženo 15.5.
Sluneta - Brandýs
Sluneta Ústí nad Labem - BK Brandýs nad Labem
© Veronika Kučírková-Kroftová
vloženo 19.5.
Snakes - Válečníci
BK Snakes Ostrava - Válečníci Děčín
© Veronika Kučírková-Kroftová
vloženo 19.5.
Válečníci - USK
Válečníci Děčín - USK Praha
© Veronika Kučírková-Kroftová
vloženo 19.5.

Sponzoři SANEX CZ Národního finále chlapců U12 v Děčíně:

SANEX CZ s.r.o.
Ústecký kraj
Česká basketbalová federace
Statutární město Děčín
Peak
Armex Energy, a.s.
Interpap office
Basketking
Pekárna Martin

(Po kliknutí na "Like" musíte potvrdit tlačítko "Confirm")

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now